Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MSL Muži 1 - 4
MSL Muži 5 - 8
MSL Muži 9 - 12
MSL Muži 13 - 15
MSL Muži I.
MSL Muži II.
MSL Starší žáci I.
Rozpis soutěže
MSL Starší žáci I.
MSL Starší žáci II.
MSL Mladší žáci I. - jaro 2019
MSL Mladší žáci I.
MSL Mladší žáci II.
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže MSL Starší žáci I.
podzim 1 - 1. kolo
9.9.2018
10:30
B001
SKH Polanka n. O.
-
Sokol Ostrava
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
8.9.2018
10:20
B002
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
SK Opava
Antonín Martiník
,
Michal Přikryl
,
12.9.2018
18:15
B003
KH Kopřivnice
-
HCB Karviná A
Radek Horák
,
Jakub Verlík
,
podzim 1 - 2. kolo
13.9.2018
18:30
B004
Sokol Ostrava
-
HCB Karviná A
Božetěch Tvarůžek
,
Jiří Štefek
,
15.9.2018
10:00
B005
SK Opava
-
KH Kopřivnice
Petr Chalupa
,
David Zima
,
16.9.2018
10:30
B006
SKH Polanka n. O.
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Božetěch Tvarůžek
,
Tomáš Lisztwan
,
podzim 1 - 3. kolo
22.9.2018
10:20
B007
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
Sokol Ostrava
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
22.9.2018
10:30
B008
KH Kopřivnice
-
SKH Polanka n. O.
Přemysl Blaha
,
Tomáš Garba
,
22.9.2018
13:30
B009
HCB Karviná A
-
SK Opava
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
podzim 1 - 4. kolo
27.9.2018
18:30
B010
Sokol Ostrava
-
SK Opava
Nicolas Noworyta
,
Barbara Noworytová
,
30.9.2018
10:30
B011
SKH Polanka n. O.
-
HCB Karviná A
Radek Horák
,
Jakub Verlík
,
29.9.2018
10:20
B012
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
KH Kopřivnice
Dušan Adámek
,
Jana Rzymanová
,
podzim 1 - 5. kolo
5.10.2018
18:00
B013
KH Kopřivnice
-
Sokol Ostrava
Božetěch Tvarůžek
,
Damián Mück
,
6.10.2018
11:00
B014
HCB Karviná A
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Aneta Kneislová
,
Michal Přikryl
,
6.10.2018
10:00
B015
SK Opava
-
SKH Polanka n. O.
Přemysl Blaha
,
Robert Kala
,
podzim 2 - 6. kolo
11.10.2018
17:15
B016
Sokol Ostrava
-
SKH Polanka n. O.
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
13.10.2018
09:00
B017
SK Opava
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
David Hála
,
Jaroslav Paululik
,
13.10.2018
10:00
B018
HCB Karviná A
-
KH Kopřivnice
Tomáš Garba
,
Damián Mück
,
podzim 2 - 7. kolo
20.10.2018
11:00
B019
HCB Karviná A
-
Sokol Ostrava
Přemysl Blaha
,
Robert Kala
,
20.10.2018
10:30
B020
KH Kopřivnice
-
SK Opava
Čestmír Kořínek
,
Antonín Martiník
,
20.10.2018
10:20
B021
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
SKH Polanka n. O.
Nicolas Noworyta
,
Barbara Noworytová
,
podzim 2 - 8. kolo
25.10.2018
17:15
B022
Sokol Ostrava
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Dušan Adámek
,
Jana Rzymanová
,
1.11.2018
18:00
B023
SKH Polanka n. O.
-
KH Kopřivnice
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
27.10.2018
09:00
B024
SK Opava
-
HCB Karviná A
Anna Pudichová
,
Damián Mück
,
podzim 2 - 9. kolo
3.11.2018
10:00
B025
SK Opava
-
Sokol Ostrava
Damián Mück
,
Jakub Verlík
,
3.11.2018
11:00
B026
HCB Karviná A
-
SKH Polanka n. O.
Dušan Adámek
,
Anna Pietrová
,
3.11.2018
11:30
B027
KH Kopřivnice
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
podzim 2 - 10. kolo
8.11.2018
18:00
B028
Sokol Ostrava
-
KH Kopřivnice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
10.11.2018
10:20
B029
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
HCB Karviná A
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
11.11.2018
10:30
B030
SKH Polanka n. O.
-
SK Opava
Dušan Adámek
,
Anna Pietrová
,
jaro 1 - 11. kolo
23.3.2019
10:30
B031
SKH Polanka n. O.
-
Sokol Ostrava
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
23.3.2019
10:20
B032
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
SK Opava
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
23.3.2019
10:30
B033
KH Kopřivnice
-
HCB Karviná A
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
jaro 1 - 12. kolo
28.3.2019
17:15
B034
Sokol Ostrava
-
HCB Karviná A
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
30.3.2019
10:00
B035
SK Opava
-
KH Kopřivnice
Přemysl Blaha
,
Božetěch Tvarůžek
,
31.3.2019
10:30
B036
SKH Polanka n. O.
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Radek Martiník
,
Michal Přikryl
,
jaro 1 - 13. kolo
7.4.2019
10:20
B037
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
Sokol Ostrava
Patrik Fulnek
,
Jan Martínek
,
9.4.2019
18:00
B038
KH Kopřivnice
-
SKH Polanka n. O.
Petr Jaroň
,
Milan Pelech
,
6.4.2019
10:30
B039
HCB Karviná A
-
SK Opava
Radek Horák
,
Patrik Fulnek
,
jaro 1 - 14. kolo
11.4.2019
18:00
B040
Sokol Ostrava
-
SK Opava
Božetěch Tvarůžek
,
Jana Rzymanová
,
14.4.2019
10:30
B041
SKH Polanka n. O.
-
HCB Karviná A
Petr Jaroň
,
Radek Horák
,
13.4.2019
10:20
B042
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
KH Kopřivnice
Jaroslav Paululik
,
Jiří Štefek
,
jaro 1 - 15. kolo
25.4.2019
17:00
B043
KH Kopřivnice
-
Sokol Ostrava
Čestmír Kořínek
,
Antonín Martiník
,
1.5.2019
10:30
B044
HCB Karviná A
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Božetěch Tvarůžek
,
Anna Pietrová
,
25.4.2019
17:30
B045
SK Opava
-
SKH Polanka n. O.
Radek Martiník
,
Dušan Adámek
,
jaro 2 - 16. kolo
2.5.2019
17:15
B046
Sokol Ostrava
-
SKH Polanka n. O.
Božetěch Tvarůžek
,
Radek Horák
,
4.5.2019
10:00
B047
SK Opava
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Marcel Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
4.5.2019
10:30
B048
HCB Karviná A
-
KH Kopřivnice
Michal Přikryl
,
Jan Odehnal
,
jaro 2 - 17. kolo
11.5.2019
10:30
B049
HCB Karviná A
-
Sokol Ostrava
Jiří Štefek
,
Božetěch Tvarůžek
,
11.5.2019
11:15
B050
KH Kopřivnice
-
SK Opava
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
11.5.2019
10:20
B051
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
SKH Polanka n. O.
Přemysl Blaha
,
Jana Rzymanová
,
jaro 2 - 18. kolo
16.5.2019
17:15
B052
Sokol Ostrava
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Jiří Korčák
,
Milan Pelech
,
16.5.2019
17:00
B053
SKH Polanka n. O.
-
KH Kopřivnice
Petr Kichner
,
Michal Vacula
,
16.5.2019
17:00
B054
SK Opava
-
HCB Karviná A
Jiří Štefek
,
Jan Martínek
,
jaro 2 - 19. kolo
25.5.2019
10:00
B055
SK Opava
-
Sokol Ostrava
Přemysl Blaha
,
Božetěch Tvarůžek
,
21.5.2019
18:15
B056
HCB Karviná A
-
SKH Polanka n. O.
Jakub Verlík
,
Čestmír Kořínek
,
22.5.2019
17:30
B057
KH Kopřivnice
-
Pepino SKP Frýdek-Místek A
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
jaro 2 - 20. kolo
30.5.2019
18:30
B058
Sokol Ostrava
-
KH Kopřivnice
Dušan Adámek
,
Božetěch Tvarůžek
,
2.3.2019
09:30
B059
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
HCB Karviná A
Jan Odehnal
,
Tomáš Lisztwan
,
2.6.2019
09:00
B060
SKH Polanka n. O.
-
SK Opava
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.