Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MSL Muži 1 - 4
Rozpis soutěže
nadstavba
MSL Muži 5 - 8
MSL Muži 9 - 12
MSL Muži 13 - 15
MSL Muži I.
MSL Muži II.
MSL Starší žáci I.
MSL Starší žáci II.
MSL Mladší žáci I. - jaro 2019
MSL Mladší žáci I.
MSL Mladší žáci II.
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Jan Odehnal
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.7.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
27.4. 16:00
AO230
TJ Sokol Velké Meziříčí - Pepino SKP Frýdek-Místek
12 : 25
27.4. 15:10
AO229
TJ Sokol Centrum Haná - S.Vršovice
18 : 17
27.4. 13:30
AO227
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Centrum Haná
26 : 15
27.4. 11:50
AO225
TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Velké Meziříčí
16 : 19
27.4. 10:10
AO223
TJ Sokol Velké Meziříčí - S.Vršovice
23 : 15
27.4. 08:30
AO221
S.Vršovice - Pepino SKP Frýdek-Místek
19 : 18
9.12. 14:10
AO048
HCB Karviná - Telnice
20 : 23
9.12. 13:20
AO047
Polanka - Ostrava
11 : 19
9.12. 11:40
AO045
Ostrava - Telnice
16 : 23
9.12. 09:00
AO042
HCB Karviná - Ostrava
21 : 16
9.12. 08:00
AO041
Kopřivnice - Polanka
19 : 16
MSL Mladší žáci I. - jaro 2019
26.5. 11:45
ND025
Trnávka A - Ostrava
18 : 19
4.5. 09:00
ND018
Karviná A - Hlučín
45 : 9
MSL Muži I.
23.3. 19:20
A1040
Klimkovice - Orlová
17 : 30
MSL Starší žáci I.
4.5. 10:30
B048
Karviná A - Kopřivnice
18 : 19
2.3. 09:30
B059
Fr.-Místek A - Karviná A
26 : 19
MSL Starší žáci II.
23.3. 17:45
C041
Klimkovice - Ostrava B
21 : 24
2.3. 11:00
C079
Fr.-Místek B - Karviná B
29 : 30
10.11. 13:30
C040
Karviná B - Klimkovice
28 : 16
16.9. 11:45
C008
Nový Jičín - Fr.-Místek B
25 : 17
8.9. 13:10
C002
Fr.-Místek B - Hlučín
31 : 10
MSL Mladší žáci I.
8.9. 09:00
D002
Fr.-Místek A - Trnávka A
32 : 9
MSL Mladší žáci II.
23.3. 16:30
E041
Klimkovice - Trnávka B
28 : 18
10.11. 15:00
E040
Karviná B - Klimkovice
28 : 28
16.9. 10:15
E008
Nový Jičín - Fr.-Místek B
17 : 20
8.9. 11:45
E002
Fr.-Místek B - Kopřivnice
23 : 13
MSL Ženy
18.5. 10:00
I022
Ostrava - HC Nový Jičín
36 : 24
MSL Starší žačky
7.10. 14:00
J019
Ostrava-Zábřeh - HC Nový Jičín
12 : 25
MSL Mladší žačky
6.10. 14:00
TK015
Havířov - Bohumín
15 : 19
6.10. 14:00
TK014
Poruba B - Bohumín
22 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
nadstavba - 4. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - SK Droždín
24 : 31
video
online
Trnávka - Suchdol n/O
20 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Droždín
4
3
0
1
104 : 91
10
2
Trnávka
4
1
1
2
63 : 75
7
3
Suchdol n/O
4
3
1
0
92 : 64
7
4
Hlučín
4
0
0
4
92 : 121
0
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
35
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
21
Jiří Tydlačka
SK Droždín
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Pitrun
TJ Loko. Suchdol n/O
8
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
7
Petr Nuc
SK Droždín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
Sokol Trnávka
34
Michal Pitrun
TJ Loko. Suchdol n/O
16
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.