Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MSL Muži 1 - 4
Rozpis soutěže
nadstavba
MSL Muži 5 - 8
MSL Muži 9 - 12
MSL Muži 13 - 15
MSL Muži I.
MSL Muži II.
MSL Starší žáci I.
MSL Starší žáci II.
MSL Mladší žáci I. - jaro 2019
MSL Mladší žáci I.
MSL Mladší žáci II.
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Krajské školní ligy
Iva Ulrychová
Mateřský klub
Lesana Zubří
Rok narození
1999
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.2.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
17.2. 15:30
AO149
Ostrava - HK FCC Město Lovosice
24 : 29
17.2. 13:50
AO147
TJ Sokol Centrum Haná - Ostrava
21 : 12
17.2. 11:00
AO144
TJ Sokol Centrum Haná - Zlín
10 : 18
17.2. 10:10
AO143
C.S.Cargo HBC Jičín - HK FCC Město Lovosice
17 : 25
17.2. 08:30
AO141
HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Centrum Haná
18 : 12
Žákovská liga starších žaček
12.5. 14:40
AP258
Ústí n.L. - Jiskra Třeboň
17 : 20
12.5. 13:50
AP257
TJ Holešov - Písek B
15 : 19
12.5. 12:10
AP255
Písek B - Jiskra Třeboň
19 : 25
12.5. 09:30
AP252
Ústí n.L. - Písek B
25 : 13
12.5. 08:30
AP251
Astra - TJ Holešov
16 : 20
9.3. 14:40
AP158
DHK Most - Jiskra H. Brod
14 : 12
9.3. 13:50
AP157
TJ Holešov - Slavoj Žirovnice
10 : 18
9.3. 12:10
AP155
Slavoj Žirovnice - Jiskra H. Brod
17 : 21
9.3. 09:30
AP152
DHK Most - Slavoj Žirovnice
21 : 15
9.3. 08:30
AP151
Písek A - TJ Holešov
16 : 10
1.liga mladší dorostenky
8.5. 13:00
AV117
Kunovice - DHC Plzeň
41 : 28
Přebor Prahy žen
9.11. 19:45
BB027
Střešovice S - Střešovice A
26 : 23
LOLK Starší žačky
28.4. 11:00
OA065
SHK Kunovice - DHK Zora Olomouc A
24 : 24
24.3. 14:00
OA048
Hovězí - SHK Kunovice
18 : 14
17.3. 16:30
OA073
TJ Holešov - Otrokovice
20 : 16
10.3. 14:30
OA072
HK Bystřice p.H. - DHK Zora Olomouc B
19 : 21
MSL Muži II.
6.4. 15:00
A2043
Val.Meziříčí - Nový Jičín
26 : 24
MSL Starší žačky
13.10. 16:00
J024
Lesana Zubří - Sokol Poruba
19 : 29
6.10. 10:30
J017
Lesana Zubří - Karviná
20 : 21
ZL mladší žactvo I
4.11. 09:30
ZA027
Zubří A_ch - Holešov A_d
37 : 27
21.10. 09:30
ZA020
Zubří A_ch - Bystřice p.H._s
41 : 23
ZLJ mladší žáci I.
14.4. 08:00
ZAJ024
Zubří A_ch - Bystřice p.H._s
35 : 20
17.3. 10:30
ZAJ012
Zlín B_ch - Vsetín_ch
25 : 22
10.3. 16:00
ZAJ009
Bystřice p.H._s - Zubří A_ch
19 : 33
ZL mladší žactvo II
17.11. 08:45
ZB048
Rožnov p.R._ch - Luhačovice_s
30 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
nadstavba - 4. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - SK Droždín
24 : 31
video
online
Trnávka - Suchdol n/O
20 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Droždín
4
3
0
1
104 : 91
10
2
Trnávka
4
1
1
2
63 : 75
7
3
Suchdol n/O
4
3
1
0
92 : 64
7
4
Hlučín
4
0
0
4
92 : 121
0
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
35
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
21
Jiří Tydlačka
SK Droždín
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Pitrun
TJ Loko. Suchdol n/O
8
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
7
Petr Nuc
SK Droždín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Žižkovský
Sokol Trnávka
34
Michal Pitrun
TJ Loko. Suchdol n/O
16
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.