Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MSL Muži 1 - 4
MSL Muži 5 - 8
MSL Muži 9 - 12
MSL Muži 13 - 15
MSL Muži I.
MSL Muži II.
MSL Starší žáci I.
MSL Starší žáci II.
MSL Mladší žáci I. - jaro 2019
MSL Mladší žáci I.
MSL Mladší žáci II.
MSL Ženy
MSL Starší žačky
MSL Mladší žačky
MSL Minižáci
Rozpis soutěže
Minižáci
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže MSL Minižáci
Minižáci - 1. kolo
22.9.2018
12:00
X001
Sokol Klimkovice
-
Turnaj Mini
23.9.2018
14:00
X002
Sokol Krmelín
-
Turnaj Mini
nezadáno
14:00
X003
Sokol Trnávka
-
Turnaj Mini
23.9.2018
10:00
X004
Sokol Hrabůvka
-
Turnaj Mini
Minižáci - 2. kolo
7.10.2018
11:00
X005
HC Nový Jičín A
-
Turnaj Mini
Jiří Štefek
,
7.10.2018
14:00
X006
TJ TŽ Třinec
-
Turnaj Mini
7.10.2018
09:00
X007
KH Kopřivnice A
-
Turnaj Mini
6.10.2018
11:30
X008
Sokol Ostrava A
-
Turnaj Mini
Minižáci - 3. kolo
21.10.2018
13:00
X009
HCB Karviná A
-
Turnaj Mini
21.10.2018
08:30
X010
SKH Polanka A
-
Turnaj Mini
21.10.2018
13:30
X011
Sokol Poruba A
-
Turnaj Mini
20.10.2018
13:00
X012
KH Kopřivnice A
-
Turnaj Mini
Minižáci - 4. kolo
10.11.2018
09:00
X013
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
Turnaj Mini
11.11.2018
12:30
X014
Sokol Poruba B
-
Turnaj Mini
11.11.2018
09:00
X015
TJ TŽ Třinec
-
Turnaj Mini
nezadáno
14:00
X016
Sokol Karviná
-
Turnaj Mini
Minižáci - 5. kolo
26.1.2019
09:00
X017
Pepino SKP Frýdek-Místek B
-
Turnaj Mini
27.1.2019
08:30
X018
SKH Polanka A
-
Turnaj Mini
27.1.2019
12:30
X019
Sokol Poruba C
-
Turnaj Mini
26.1.2019
09:00
X020
HCB Karviná B
-
Turnaj Mini
Minižáci - 6. kolo
9.3.2019
14:00
X021
SKH Polanka A
-
Turnaj Mini
10.3.2019
10:00
X022
Sokol Hrabůvka
-
Turnaj Mini
10.3.2019
12:00
X023
HC Nový Jičín A
-
Turnaj Mini
Dušan Adámek
,
10.3.2019
13:30
X024
Sokol Ostrava A
-
Turnaj Mini
Minižáci - 7. kolo
30.3.2019
11:00
X025
HCB Karviná A
-
Turnaj Mini
30.3.2019
11:00
X026
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
Turnaj Mini
31.3.2019
14:00
X027
Sokol Poruba A
-
Turnaj Mini
31.3.2019
14:00
X028
TJ TŽ Třinec
-
Turnaj Mini
Minižáci - 8. kolo
13.4.2019
09:00
X029
Sokol Karviná
-
Turnaj Mini
nezadáno
14:00
X030
KH Kopřivnice A
-
Turnaj Mini
13.4.2019
08:30
X031
Sokol Poruba B
-
Turnaj Mini
14.4.2019
14:00
X032
SKH Polanka A
-
Turnaj Mini
Minižáci - 9. kolo
5.5.2019
13:30
X033
Sokol Ostrava A
-
Turnaj Mini
4.5.2019
13:00
X034
HCB Karviná B
-
Turnaj Mini
5.5.2019
08:30
X035
SKH Polanka A
-
Turnaj Mini
4.5.2019
09:00
X036
Pepino SKP Frýdek-Místek A
-
Turnaj Mini
Minižáci - 10. kolo
18.5.2019
09:00
X037
Sokol Klimkovice
-
Turnaj Mini
18.5.2019
11:00
X038
Sokol Krmelín
-
Turnaj Mini
19.5.2019
09:00
X039
KH Kopřivnice A
-
Turnaj Mini
26.5.2019
14:15
X040
Sokol Hrabůvka
-
Turnaj Mini
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.